Testuj rakety a vyhraj zájezd do Londýna

Otestuj si i ty naše rakety jako profík!
Věříme, že ideální raketa se pozná jedině na kurtu.

CHCI TESTOVAT

Jak to funguje?

hidden

Zaregistruj se pomocí našeho formuláře a my tě pošleme na nejbližší testovací místo. Jdeš do toho s námi? Jako poděkování ti pošleme naši super vrchní omotávku ATP Wrap Contact.

hidden

Na mail ti pošleme detailní informace o místě, kde se testuje. Zavoláš, zarezervuješ si 2 rakety k testování, vyzvedneš si je a jsi ve hře!

Testuj jako profík! Na dva dny ti půjčíme dvě rakety v super stavu i s top bagem. Vyzkoušej si, jaký servis dostávají naši hráči.

hidden

Máš rád selfíčka? Dokaž nám to a foť se s vypůjčenými raketami. Fotky označ na Instagramu hashtagem #otestujavyhraj. Každý měsíc vybereme toho nejlepšího a rozdáme další ceny!

Jak testují ostatní?
#otestujavyhraj

A pak už do Londýna?

Na konci léta vylosujeme tři účastníky, kteří si mezi s sebou rozdělí tři hlavní ceny. Ale nezoufej, každý měsíc můžeš vyhrát další ceny: raketu, bag nebo zásobu míčů. Sdílej své fotky na Instagramu!

Hlavní výhry


1. Cena

Vítěz soutěže zažije ATP finals v londýnské O2 Areně na vlastní kůži

Zaplatíme ti zpáteční letenku Praha-Londýn a ubytování na 1 noc. Kromě sledování singl a debl zápasu tě čeká i návštěva oficiálního vyplétacího servisu Tecnifibre. Zažiješ skvělou atmosféru a pocítíš vypětí hráčů přímo z tribuny!

2. Cena

Raketa T-FIGHT dle vlastního výběru

3. Cena

Profesionální bag ATP Endurance 10R

Zaregistruj se a my ti pošleme pozvánku na míru. FIGHT SMART!